תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.63/― | -CHF0.25 | ― | CHF1.45B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.76/CHF0.93 | CHF0.57 | 64.71% (+CHF0.37) | CHF1.51B/CHF1.57B | CHF91.54M | 1615.45% (+CHF1.48B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.47/CHF0.52 | CHF0.38 | 36.96% (+CHF0.14) | CHF1.44B/CHF1.44B | CHF31.62M | 4468.42% (+CHF1.41B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.31/CHF1.11 | CHF0.35 | 216.67% (+CHF0.76) | CHF1.5B/CHF1.5B | -CHF16.64M | 9090.00% (+CHF1.51B) | |||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.38/-CHF0.25 | CHF0.78 | -131.91% (-CHF1.03) | CHF1.5B/CHF1.5B | -CHF40.78M | 3789.80% (+CHF1.55B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.53/CHF0.57 | CHF1.27 | -55.56% (-CHF0.71) | CHF1.45B/CHF1.53B | -CHF2.5M | 61400.00% (+CHF1.53B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.27/CHF0.38 | CHF0.59 | -35.21% (-CHF0.21) | CHF1.42B/CHF1.42B | CHF16.64M | 8430.00% (+CHF1.40B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.63/CHF0.35 | CHF0.53 | -34.38% (-CHF0.18) | CHF1.38B/CHF1.34B | -CHF46.6M | 2966.07% (+CHF1.38B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.8/CHF0.78 | CHF0.58 | 34.29% (+CHF0.20) | CHF1.33B/CHF1.37B | CHF391.95M | 249.68% (+CHF978.61M) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.81/CHF1.27 | CHF0.68 | 86.59% (+CHF0.59) | CHF1.45B/CHF1.42B | CHF298.74M | 375.49% (+CHF1.12B) |
ראו עוד