תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.82/― | CHF0.12 | ― | CHF1.31B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.69/CHF0.63 | CHF0.29 | 117.09% (+CHF0.34) | CHF1.27B/CHF1.16B | CHF231.89M | 402.13% (+CHF932.47M) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.98/CHF0.95 | CHF0.65 | 46.36% (+CHF0.30) | CHF1.39B/CHF1.59B | CHF445.38M | 256.88% (+CHF1.14B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.42/CHF0.35 | CHF0.48 | -26.77% (-CHF0.13) | CHF1.09B/CHF1.19B | CHF161.17M | 639.61% (+CHF1.03B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.2/CHF0.12 | -CHF0.1 | 221.95% (+CHF0.23) | CHF975.48M/CHF977.58M | CHF63.39M | 1442.09% (+CHF914.18M) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.35/CHF0.29 | -CHF0.16 | 281.87% (+CHF0.45) | CHF1.03B/CHF1.04B | CHF130.3M | 694.51% (+CHF904.97M) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.69/CHF0.65 | CHF0.06 | 1002.82% (+CHF0.59) | CHF1.16B/CHF1.19B | CHF173.06M | 584.89% (+CHF1.01B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.25/CHF0.48 | CHF0.19 | 158.48% (+CHF0.30) | CHF977.46M/CHF990.47M | CHF89.03M | 1012.51% (+CHF901.44M) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | -CHF0.04/-CHF0.1 | CHF0.07 | -244.71% (-CHF0.17) | CHF857.04M/CHF863.4M | -CHF17.01M | 5175.09% (+CHF880.42M) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | -CHF0.15/-CHF0.16 | -CHF0.23 | 31.56% (+CHF0.07) | CHF807.98M/CHF819.04M | -CHF54.64M | 1598.92% (+CHF873.68M) |
ראו עוד