תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.45/― | CHF1.17 | ― | CHF1.4B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.37/CHF1.05 | CHF1.29 | -18.12% (-CHF0.23) | CHF698.47M/CHF1.46B | CHF113.77M | 1179.02% (+CHF1.34B) | - | - | - |
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.17/CHF1.17 | CHF1.44 | -19.09% (-CHF0.28) | CHF705.45M/CHF1.43B | CHF26.48M | 5300.70% (+CHF1.40B) | - | - | - |
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.4/CHF1.29 | CHF1.49 | -13.75% (-CHF0.21) | CHF727.73M/CHF1.45B | CHF112.46M | 1191.04% (+CHF1.34B) | - | - | - |
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.38/CHF1.44 | CHF1.56 | -7.49% (-CHF0.12) | CHF1.43B/CHF1.43B | CHF27.88M | 5016.05% (+CHF1.40B) | - | - | - |
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.51/CHF1.49 | CHF1.59 | -5.88% (-CHF0.09) | CHF1.52B/CHF1.51B | CHF139.14M | 985.05% (+CHF1.37B) | - | - | - |
22.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | CHF1.47/CHF1.56 | CHF1.33 | 17.44% (+CHF0.23) | CHF1.52B/CHF1.5B | CHF145.29M | 931.32% (+CHF1.35B) | - | - | - |
27.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF1.62/CHF1.59 | CHF1.57 | 1.19% (+CHF0.02) | CHF1.57B/CHF1.6B | CHF149.21M | 973.25% (+CHF1.45B) | - | - | - |
23.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | CHF1.42/CHF1.33 | CHF1.81 | -26.55% (-CHF0.48) | CHF1.48B/CHF1.51B | CHF146.6M | 927.54% (+CHF1.36B) | - | - | - |
21.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF1.38/CHF1.57 | CHF1.42 | 10.53% (+CHF0.15) | CHF1.33B/CHF1.51B | CHF149.3M | 908.56% (+CHF1.36B) | - | - | - |
ראו עוד