תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | CHF0.15 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
27.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /CHF0.35 | CHF0.34 | 3.69% (+CHF0.01) | /CHF5.44B | CHF428.25M | 1171.38% (+CHF5.02B) | |||
26.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /CHF0.15 | CHF0.18 | -15.51% (-CHF0.03) | /CHF4.96B | CHF191.96M | 2484.29% (+CHF4.77B) | |||
28.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /CHF0.34 | CHF0.31 | 8.40% (+CHF0.03) | /CHF5.08B | CHF387.99M | 1208.29% (+CHF4.69B) | - | ||
27.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /CHF0.18 | ― | ― | /CHF4.81B | CHF227.22M | 2014.85% (+CHF4.58B) | |||
29.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /CHF0.31 | CHF0.43 | -27.09% (-CHF0.12) | /CHF4.87B | CHF362.19M | 1243.88% (+CHF4.51B) | - | ||
27.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /CHF0.07 | CHF0.21 | -66.60% (-CHF0.14) | /― | ― | ― | - | ||
30.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /CHF0.43 | CHF0.44 | -2.22% (>-CHF0.01) | /CHF5.13B | CHF493.36M | 940.36% (+CHF4.64B) | - | - | - |
31.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /CHF0.21 | CHF0.3 | -29.32% (-CHF0.09) | /CHF4.91B | CHF269.95M | 1720.48% (+CHF4.64B) | - | - | - |
31.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /CHF0.44 | CHF0.52 | -15.64% (-CHF0.08) | /CHF4.88B | CHF533.7M | 814.49% (+CHF4.35B) | - | - | - |
ראו עוד