תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.47/― | CHF2.25 | ― | CHF5.13B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.32/CHF2.41 | CHF2.16 | 11.92% (+CHF0.26) | CHF5.15B/CHF5.45B | CHF227.62M | 2295.12% (+CHF5.22B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.89/CHF1.89 | CHF1.78 | 6.05% (+CHF0.11) | CHF4.55B/CHF4.71B | CHF195.27M | 2312.83% (+CHF4.52B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.03/CHF2.13 | CHF2.06 | 3.63% (+CHF0.07) | CHF4.42B/CHF4.57B | CHF231.85M | 1871.74% (+CHF4.34B) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.18/CHF2.25 | CHF2.18 | 3.04% (+CHF0.07) | CHF4.77B/CHF4.76B | CHF241.39M | 1871.62% (+CHF4.52B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.07/CHF2.16 | CHF2.07 | 4.00% (+CHF0.08) | CHF4.57B/CHF4.96B | CHF224.97M | 2103.76% (+CHF4.73B) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.63/CHF1.78 | CHF1.59 | 11.98% (+CHF0.19) | CHF4.09B/CHF4.31B | CHF186.56M | 2211.74% (+CHF4.13B) | |||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.93/CHF2.06 | CHF2.13 | -3.50% (-CHF0.07) | CHF4.11B/CHF4.3B | CHF219.16M | 1862.91% (+CHF4.08B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.37/CHF2.18 | CHF2.26 | -3.31% (-CHF0.07) | CHF4.74B/CHF4.58B | CHF262.46M | 1643.55% (+CHF4.31B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.1/CHF2.07 | CHF2.12 | -2.34% (-CHF0.05) | CHF4.5B/CHF4.5B | CHF233.18M | 1829.35% (+CHF4.27B) |
ראו עוד