תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.99/― | CHF0.88 | ― | CHF4.06B/― | ― | ― | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.57/CHF0.66 | CHF0.62 | 5.33% (+CHF0.03) | CHF3.37B/CHF3.79B | CHF282.93M | 1240.59% (+CHF3.51B) | |||
01.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.75/CHF0.79 | CHF0.77 | 2.15% (+CHF0.02) | CHF3.69B/CHF4.28B | CHF516.77M | 728.34% (+CHF3.76B) | |||
23.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.56/CHF0.57 | CHF0.48 | 17.24% (+CHF0.08) | CHF3.04B/CHF3.55B | CHF471.83M | 652.56% (+CHF3.08B) | |||
31.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.79/CHF0.88 | CHF0.82 | 8.16% (+CHF0.07) | CHF3.55B/CHF3.79B | CHF837.15M | 353.08% (+CHF2.96B) | |||
01.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.56/CHF0.62 | CHF0.54 | 15.38% (+CHF0.08) | CHF3.04B/CHF3.15B | CHF632.44M | 398.29% (+CHF2.52B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.63/CHF0.77 | CHF0.46 | 69.09% (+CHF0.32) | CHF3.3B/CHF3.42B | CHF537.57M | 537.00% (+CHF2.89B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.47/CHF0.48 | CHF0.24 | 100.00% (+CHF0.24) | CHF3.28B/CHF2.89B | CHF120.66M | 2291.72% (+CHF2.77B) | |||
01.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.78/CHF0.82 | CHF0.64 | 27.27% (+CHF0.17) | CHF3.48B/CHF3.18B | CHF793.88M | 300.21% (+CHF2.38B) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.47/CHF0.54 | CHF0.44 | 22.64% (+CHF0.10) | CHF3.1B/CHF2.91B | CHF475.99M | 512.06% (+CHF2.44B) |
ראו עוד