תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.83/― | CHF1.7 | ― | CHF1.41B/― | ― | ― | - | - | - |
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.83/CHF1.87 | CHF1.66 | 12.50% (+CHF0.21) | CHF1.41B/CHF1.41B | CHF153.03M | 824.47% (+CHF1.26B) | |||
21.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.41/CHF1.55 | CHF1.27 | 21.57% (+CHF0.27) | CHF1.35B/CHF1.37B | CHF142.71M | 861.46% (+CHF1.23B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.71/CHF1.74 | CHF1.76 | -1.42% (-CHF0.02) | CHF1.27B/CHF1.29B | CHF146.29M | 782.03% (+CHF1.14B) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.61/CHF1.7 | CHF1.54 | 10.27% (+CHF0.16) | CHF1.27B/CHF1.29B | CHF133.31M | 864.36% (+CHF1.15B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.61/CHF1.66 | CHF1.51 | 9.89% (+CHF0.15) | CHF1.26B/CHF1.28B | CHF159.19M | 703.45% (+CHF1.12B) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.17/CHF1.27 | CHF1.25 | 2.00% (+CHF0.02) | CHF1.18B/CHF1.2B | CHF110.76M | 983.40% (+CHF1.09B) | |||
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.75/CHF1.76 | CHF1.51 | 17.13% (+CHF0.26) | CHF1.2B/CHF1.18B | CHF144.79M | 715.75% (+CHF1.04B) | |||
16.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.54/CHF1.54 | CHF1.46 | 5.11% (+CHF0.07) | CHF1.2B/CHF1.2B | CHF117.58M | 920.38% (+CHF1.08B) | |||
17.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.46/CHF1.51 | CHF1.42 | 6.43% (+CHF0.09) | CHF1.19B/CHF1.19B | CHF136.39M | 772.79% (+CHF1.05B) |
ראו עוד