תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.83/― | CHF1.36 | ― | CHF2.98B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.41/CHF1.69 | CHF1.12 | 51.49% (+CHF0.57) | CHF2.42B/CHF2.91B | CHF221.54M | 1215.55% (+CHF2.69B) | - | - | |
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.11/CHF1.42 | CHF1.22 | 16.33% (+CHF0.20) | CHF2.17B/CHF2.32B | CHF191.07M | 1112.04% (+CHF2.12B) | - | - | |
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.22/CHF1.24 | CHF1.4 | -11.31% (-CHF0.16) | CHF2.35B/CHF2.38B | CHF167.02M | 1322.95% (+CHF2.21B) | - | - | |
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.16/CHF1.36 | CHF1.36 | 0.61% (<+CHF0.01) | CHF2.27B/CHF2.41B | CHF184.95M | 1202.44% (+CHF2.22B) | - | - | |
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.04/CHF1.12 | CHF1.03 | 8.06% (+CHF0.08) | CHF2.01B/CHF2.21B | CHF152.76M | 1344.59% (+CHF2.05B) | - | - | |
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.14/CHF1.22 | CHF0.97 | 25.64% (+CHF0.25) | CHF2.12B/CHF2.22B | CHF169.59M | 1208.38% (+CHF2.05B) | - | - | |
18.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.19/CHF1.4 | CHF0.91 | 54.13% (+CHF0.49) | CHF2.32B/CHF2.46B | CHF196.29M | 1152.64% (+CHF2.26B) | - | - | |
05.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.1/CHF1.36 | CHF0.97 | 40.52% (+CHF0.39) | CHF2.05B/CHF2.5B | CHF191.04M | 1206.83% (+CHF2.31B) | - | - | |
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.05/CHF1.03 | CHF1.08 | -4.62% (-CHF0.05) | CHF1.9B/CHF2.03B | CHF146.02M | 1289.99% (+CHF1.88B) | - | - |
ראו עוד