תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.98/― | CHF2.71 | ― | CHF2.65B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.87/CHF2.87 | CHF2.58 | 11.40% (+CHF0.29) | CHF2.63B/CHF2.76B | CHF95.64M | 2789.30% (+CHF2.67B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF2.31/CHF2.46 | CHF2.24 | 10.04% (+CHF0.22) | CHF2.34B/CHF2.47B | -CHF177.79M | 1489.97% (+CHF2.65B) | |||
18.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.63/CHF2.65 | CHF2.45 | 7.80% (+CHF0.19) | CHF1.92B/CHF1.58B | CHF181.01M | 771.98% (+CHF1.40B) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.69/CHF2.71 | CHF2.56 | 5.84% (+CHF0.15) | CHF2.01B/CHF1.67B | CHF528.59M | 216.06% (+CHF1.14B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.53/CHF2.58 | CHF2.44 | 5.67% (+CHF0.14) | CHF1.96B/CHF1.63B | CHF201.08M | 709.78% (+CHF1.43B) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF2.24/CHF2.24 | CHF2.16 | 3.86% (+CHF0.08) | CHF1.83B/CHF2.01B | CHF254.42M | 688.95% (+CHF1.75B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF2.46/CHF2.45 | CHF2.21 | 11.32% (+CHF0.25) | CHF1.92B/CHF2.09B | CHF471.98M | 343.50% (+CHF1.62B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.57/CHF2.56 | CHF2.29 | 12.00% (+CHF0.27) | CHF1.98B/CHF2.16B | CHF262.23M | 725.56% (+CHF1.90B) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.42/CHF2.44 | CHF2.18 | 11.83% (+CHF0.26) | CHF1.93B/CHF2.14B | CHF311.86M | 585.44% (+CHF1.83B) |
ראו עוד