תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.67/― | CHF0.13 | ― | CHF268.68M/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.02/CHF0.3 | CHF0.24 | 24.14% (+CHF0.06) | CHF183.45M/CHF212.48M | CHF34.96M | 507.83% (+CHF177.53M) | - | ||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | -CHF0.09/-CHF0.25 | CHF0.14 | -276.47% (-CHF0.39) | CHF153.68M/CHF136.79M | -CHF25.88M | 628.50% (+CHF162.68M) | - | ||
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.27/CHF0.17 | CHF0.22 | -23.08% (-CHF0.05) | CHF213.09M/CHF167.67M | CHF19.83M | 745.57% (+CHF147.84M) | - | ||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.14/CHF0.13 | CHF0.34 | -60.98% (-CHF0.21) | CHF185.12M/CHF172.24M | CHF16.06M | 972.57% (+CHF156.18M) | - | ||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.16/CHF0.24 | CHF0.27 | -9.38% (-CHF0.02) | CHF165.41M/CHF161.29M | CHF28.71M | 461.76% (+CHF132.58M) | - | ||
05.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.12/CHF0.14 | CHF0.21 | -32.00% (-CHF0.07) | CHF147.59M/CHF130.41M | CHF16.83M | 674.91% (+CHF113.58M) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.35/CHF0.22 | CHF0.23 | -7.14% (-CHF0.02) | CHF164.87M/CHF150.88M | CHF25.21M | 498.54% (+CHF125.68M) | - | ||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.23/CHF0.34 | CHF0.23 | 46.43% (+CHF0.11) | CHF142.65M/CHF151.43M | CHF38.73M | 290.97% (+CHF112.70M) | - | ||
29.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.19/CHF0.27 | CHF0.21 | 28.00% (+CHF0.06) | CHF128.69M/CHF135.87M | CHF29.13M | 366.39% (+CHF106.74M) | - |
ראו עוד