תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.38/― | CHF0.34 | ― | CHF1.7B/― | ― | ― | - | - | - |
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.35/CHF0.36 | CHF0.29 | 25.71% (+CHF0.07) | CHF1.63B/CHF2.26B | CHF422.23M | 435.76% (+CHF1.84B) | |||
16.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.34/CHF0.36 | CHF0.27 | 33.33% (+CHF0.09) | CHF1.61B/CHF2.23B | CHF433.02M | 414.37% (+CHF1.79B) | |||
20.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.32/CHF0.36 | CHF0.32 | 13.16% (+CHF0.04) | CHF1.63B/CHF2.36B | CHF423.06M | 457.25% (+CHF1.93B) | |||
16.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.32/CHF0.34 | CHF0.25 | 36.67% (+CHF0.09) | CHF1.56B/CHF2.34B | CHF405.64M | 477.10% (+CHF1.94B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.29/CHF0.29 | CHF0.21 | 40.00% (+CHF0.08) | CHF1.5B/CHF2.31B | CHF352.55M | 556.00% (+CHF1.96B) | |||
17.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.26/CHF0.27 | CHF0.18 | 50.00% (+CHF0.09) | CHF1.45B/CHF2.25B | CHF335.96M | 570.86% (+CHF1.92B) | |||
21.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.27/CHF0.32 | CHF0.21 | 52.00% (+CHF0.11) | CHF1.44B/CHF1.62B | -CHF202.41M | 897.95% (+CHF1.82B) | |||
17.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.23/CHF0.25 | CHF0.24 | 3.45% (<+CHF0.01) | CHF1.33B/CHF1.57B | -CHF340.11M | 562.68% (+CHF1.91B) | |||
18.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.2/CHF0.21 | CHF0.22 | -7.41% (-CHF0.02) | CHF1.26B/CHF2.23B | CHF227.29M | 881.75% (+CHF2.00B) |
ראו עוד