תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.98/― | CHF0.94 | ― | CHF2.65B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.66/CHF0.71 | CHF0.64 | 11.69% (+CHF0.07) | CHF2.21B/CHF2.27B | CHF277.06M | 720.36% (+CHF2.00B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.2/CHF1.29 | CHF1.19 | 8.39% (+CHF0.10) | CHF2.78B/CHF3.48B | CHF614.69M | 466.94% (+CHF2.87B) | |||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.59/CHF0.6 | CHF0.7 | -14.29% (-CHF0.10) | CHF2.23B/CHF2.53B | CHF261.3M | 867.94% (+CHF2.27B) | |||
03.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.85/CHF0.94 | CHF0.75 | 25.56% (+CHF0.19) | CHF2.26B/CHF2.65B | CHF515.97M | 413.18% (+CHF2.13B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.58/CHF0.64 | CHF0.52 | 22.22% (+CHF0.12) | CHF1.97B/CHF2.13B | CHF485.28M | 339.66% (+CHF1.65B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.19/CHF1.19 | CHF1.09 | 9.16% (+CHF0.10) | CHF2.53B/CHF2.87B | CHF488.6M | 487.95% (+CHF2.38B) | |||
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.69/CHF0.7 | CHF0.45 | 55.56% (+CHF0.25) | CHF1.68B/CHF2.13B | CHF237.25M | 798.95% (+CHF1.90B) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.72/CHF0.75 | CHF0.71 | 5.88% (+CHF0.04) | CHF2.01B/CHF2.15B | CHF431.36M | 397.31% (+CHF1.71B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.52/CHF0.52 | CHF0.58 | -10.00% (-CHF0.06) | CHF1.68B/CHF1.82B | CHF360.02M | 406.45% (+CHF1.46B) |
ראו עוד