תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.12.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF4.06/― | CHF3.8 | ― | CHF2.92B/― | ― | ― | - | - | - |
18.08.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.43/CHF2.46 | CHF3.09 | -20.38% (-CHF0.63) | CHF2.17B/CHF2.21B | CHF232.39M | 849.07% (+CHF1.97B) | |||
19.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.14/CHF2.26 | CHF2.9 | -22.29% (-CHF0.65) | CHF2B/CHF2.1B | CHF216.17M | 871.34% (+CHF1.88B) | |||
17.02.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.75/CHF1.82 | CHF1.45 | 25.14% (+CHF0.36) | CHF1.54B/CHF1.78B | CHF174.98M | 917.21% (+CHF1.60B) | |||
08.12.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF4.05/CHF3.8 | CHF3.84 | -1.08% (-CHF0.04) | CHF2.74B/CHF2.84B | CHF370.57M | 666.35% (+CHF2.47B) | - | ||
19.08.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.99/CHF3.09 | CHF2.99 | 3.61% (+CHF0.11) | CHF2.37B/CHF2.44B | CHF306.61M | 696.79% (+CHF2.14B) | |||
20.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.33/CHF2.9 | CHF3.77 | -23.08% (-CHF0.87) | CHF2.06B/CHF2.27B | CHF292.37M | 677.16% (+CHF1.98B) | - | ||
18.02.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.69/CHF1.45 | CHF1.87 | -22.22% (-CHF0.41) | CHF1.58B/CHF1.54B | CHF147.41M | 946.20% (+CHF1.39B) | - | ||
09.12.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF3.6/CHF3.84 | CHF3.41 | 12.65% (+CHF0.43) | CHF2.63B/CHF2.77B | CHF394.37M | 601.18% (+CHF2.37B) | - | ||
20.08.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.75/CHF2.99 | CHF3.09 | -3.49% (-CHF0.11) | CHF2.25B/CHF2.26B | CHF310.75M | 628.21% (+CHF1.95B) | - |
ראו עוד