תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.22/― | CHF1.04 | ― | CHF1.26B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.1/CHF1.22 | CHF0.99 | 23.53% (+CHF0.23) | CHF1.19B/CHF1.24B | CHF885.29M | 40.47% (+CHF358.26M) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.06/CHF1.24 | CHF0.95 | 31.58% (+CHF0.30) | CHF1.11B/CHF1.17B | CHF74.77M | 1460.82% (+CHF1.09B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.02/CHF1.1 | CHF0.83 | 33.00% (+CHF0.27) | CHF1.1B/CHF1.13B | -CHF38.04M | 3078.87% (+CHF1.17B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.9/CHF1.04 | CHF0.85 | 22.55% (+CHF0.19) | CHF1.04B/CHF1.08B | CHF30.9M | 3391.20% (+CHF1.05B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.87/CHF0.99 | CHF0.72 | 36.78% (+CHF0.27) | CHF985.67M/CHF1.02B | CHF18.6M | 5378.42% (+CHF1.00B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.79/CHF0.95 | CHF0.66 | 42.50% (+CHF0.28) | CHF945.34M/CHF972.6M | CHF16.6M | 5757.34% (+CHF955.99M) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.86/CHF0.83 | CHF0.71 | 16.28% (+CHF0.12) | CHF981.67M/CHF991.16M | -CHF10.34M | 9681.68% (+CHF1.00B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.71/CHF0.85 | CHF0.48 | 75.86% (+CHF0.36) | CHF907.55M/CHF940.4M | -CHF8.07M | 11755.86% (+CHF948.47M) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.61/CHF0.72 | CHF0.45 | 61.11% (+CHF0.27) | CHF881.05M/CHF897.97M | -CHF26.43M | 3497.90% (+CHF924.40M) |
ראו עוד