תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.12.2026 | 2027 (רבעון 2) | /― | CHF0.55 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
16.07.2026 | 2026 (רבעון 4) | /CHF0.11 | CHF0.35 | -67.72% (-CHF0.24) | /CHF3.02B | CHF48.46M | 6123.58% (+CHF2.97B) | - | - | - |
04.12.2025 | 2026 (רבעון 2) | /CHF0.55 | CHF0.56 | -2.35% (-CHF0.01) | CHF2.09B/CHF2.84B | CHF363.64M | 680.08% (+CHF2.47B) | - | - | - |
17.07.2025 | 2025 (רבעון 4) | /CHF0.35 | CHF0.38 | -9.20% (-CHF0.04) | CHF2.83B/CHF2.62B | CHF150.33M | 1643.79% (+CHF2.47B) | - | - | - |
05.12.2024 | 2025 (רבעון 2) | /CHF0.56 | CHF0.59 | -5.03% (-CHF0.03) | /CHF2.79B | CHF170.67M | 1535.61% (+CHF2.62B) | - | - | - |
18.07.2024 | 2024 (רבעון 4) | /CHF0.38 | CHF0.66 | -41.90% (-CHF0.28) | /CHF3.04B | CHF165.61M | 1736.83% (+CHF2.88B) | - | - | - |
07.12.2023 | 2024 (רבעון 2) | /CHF0.59 | CHF0.49 | 19.87% (+CHF0.10) | CHF3.15B/CHF3.04B | CHF257.37M | 1082.58% (+CHF2.79B) | - | - | - |
27.07.2023 | 2023 (רבעון 4) | /CHF0.66 | CHF0.27 | 143.50% (+CHF0.39) | CHF3.08B/CHF3.22B | CHF302.87M | 962.12% (+CHF2.91B) | - | - | - |
08.12.2022 | 2023 (רבעון 2) | /CHF0.49 | CHF0.32 | 53.42% (+CHF0.17) | /CHF2.89B | CHF204.51M | 1312.95% (+CHF2.69B) | - | - | - |
21.07.2022 | 2022 (רבעון 4) | /CHF0.27 | -CHF0.37 | 173.00% (+CHF0.64) | /CHF2.58B | CHF122.64M | 2006.90% (+CHF2.46B) | - | - | - |
ראו עוד