תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.24/― | €0.94 | ― | €2.09B/― | ― | ― | - | - | - |
16.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.11/€1.16 | €0.82 | 41.30% (+€0.34) | €2.02B/€2.83B | €525.54M | 437.82% (+€2.30B) | |||
16.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.98/€1.01 | €0.69 | 46.75% (+€0.32) | €1.94B/€2.67B | €462.87M | 475.82% (+€2.20B) | |||
21.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.99/€1.01 | €0.74 | 36.14% (+€0.27) | €1.93B/€2.74B | €472.72M | 480.68% (+€2.27B) | |||
15.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.92/€0.94 | €0.69 | 36.36% (+€0.25) | €1.88B/€2.73B | €442.28M | 516.40% (+€2.28B) | |||
17.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.79/€0.82 | €0.7 | 17.95% (+€0.13) | €1.8B/€2.74B | €390.35M | 600.92% (+€2.35B) | |||
16.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.67/€0.69 | €0.58 | 18.46% (+€0.11) | €1.73B/€2.6B | €333.95M | 677.21% (+€2.26B) | |||
17.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.74/€0.74 | €0.3 | 144.12% (+€0.44) | €1.76B/€2.72B | €359.02M | 657.11% (+€2.36B) | |||
16.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.71/€0.69 | €0.76 | -9.41% (-€0.07) | €1.73B/€2.78B | €342.01M | 712.57% (+€2.44B) | |||
17.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.7/€0.7 | €0.82 | -15.22% (-€0.13) | €1.74B/€2.83B | €350.96M | 705.87% (+€2.48B) |
ראו עוד