תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.7/― | €1.68 | ― | €1.8B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | -€0.32/-€0.24 | €1.5 | -116.07% (-€1.74) | €1.55B/€1.51B | -€21.6M | 7076.03% (+€1.53B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.76/€0.53 | €0.87 | -39.80% (-€0.35) | €1.54B/€1.39B | €15.53M | 8864.94% (+€1.38B) | |||
23.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.88/€0.96 | €1.01 | -4.42% (-€0.04) | €1.62B/€1.66B | €46.23M | 3486.29% (+€1.61B) | |||
03.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.21/€1.68 | €1.09 | 54.10% (+€0.59) | €1.65B/€1.94B | €84.43M | 2202.36% (+€1.86B) | |||
04.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.95/€1.5 | €0.93 | 61.54% (+€0.57) | €1.51B/€1.69B | €75.24M | 2142.37% (+€1.61B) | |||
05.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.59/€0.87 | €0.42 | 108.51% (+€0.46) | €1.33B/€1.47B | €39.48M | 3625.39% (+€1.43B) | |||
24.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.67/€1.01 | €0.76 | 32.94% (+€0.25) | €1.42B/€1.55B | €48.16M | 3126.72% (+€1.51B) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.91/€1.09 | €0.91 | 19.61% (+€0.18) | €1.41B/€1.47B | €52.15M | 2722.04% (+€1.42B) | |||
05.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.77/€0.93 | €0.71 | 30.00% (+€0.21) | €1.37B/€1.4B | €44.21M | 3056.28% (+€1.35B) |
ראו עוד