תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.5/― | €0.32 | ― | €16.06B/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.41/€0.37 | €0.33 | 10.58% (+€0.04) | €16.78B/€15.4B | €3.02B | 409.25% (+€12.38B) | |||
19.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.31/€0.32 | €0.2 | 56.33% (+€0.11) | €18.28B/€15.95B | €1.24B | 1182.25% (+€14.70B) | |||
14.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.31/€0.33 | €0.3 | 10.85% (+€0.03) | €17.05B/€15.76B | €96.52M | 16229.81% (+€15.66B) | |||
20.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.37/€0.2 | €0.36 | -43.60% (-€0.16) | €16.53B/€16.43B | €780.28M | 2005.19% (+€15.65B) | - | ||
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.36/€0.3 | €0.32 | -7.08% (-€0.02) | €16.13B/€15.41B | €1.15B | 1237.10% (+€14.25B) | |||
21.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.35/€0.36 | €0.56 | -35.45% (-€0.20) | €15.1B/€16.05B | €1.39B | 1056.83% (+€14.67B) | |||
03.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.41/€0.32 | €0.52 | -37.80% (-€0.20) | €14.56B/€15.02B | €1.26B | 1090.02% (+€13.76B) | - | - | - |
16.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.54/€0.56 | €0.45 | 24.31% (+€0.11) | €15.62B/€14.78B | €1.98B | 645.45% (+€12.79B) | - | - | - |
04.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.76/€0.52 | €0.54 | -3.44% (-€0.02) | €15.04B/€14.82B | €2.15B | 588.17% (+€12.66B) | - | - | - |
ראו עוד