תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | -€0.02/― | -€0.03 | ― | €12.63M/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | -€0.03/€0 | -€0.06 | ― | €11.29M/€11.34M | -€493.31K | 2398.00% (+€11.83M) | - | ||
11.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | /― | -€0.09 | ― | /― | ― | ― | - | ||
31.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | -€0.04/-€0.06 | -€0.09 | 30.00% (+€0.03) | €11.03M/€9.19M | -€8.38M | 209.64% (+€17.57M) | - | ||
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | -€0.04/-€0.03 | -€0.13 | 78.57% (+€0.10) | €9.82M/€12.71M | -€3.71M | 442.11% (+€16.42M) | - | ||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | -€0.05/-€0.06 | -€0.11 | 41.67% (+€0.04) | €11.23M/€11.07M | -€7.75M | 242.75% (+€18.82M) | - | ||
14.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | /-€0.09 | -€0.21 | 56.52% (+€0.12) | /€8.23M | -€9.74M | 184.59% (+€17.97M) | - | ||
31.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.07/-€0.09 | -€0.21 | 56.52% (+€0.12) | €9.77M/€8.23M | -€9.74M | 184.59% (+€17.97M) | - | ||
14.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | -€0.06/-€0.13 | -€0.14 | 12.50% (+€0.02) | €12.59M/€9.44M | -€11.32M | 183.39% (+€20.76M) | - | ||
14.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | -€0.1/-€0.11 | -€0.16 | 33.33% (+€0.05) | €10.88M/€11.13M | -€8.77M | 226.87% (+€19.90M) | - |
ראו עוד