תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2027 (רבעון 1) | €1.22/― | €1.35 | ― | €1.47B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €3.35/€3.41 | €3.17 | 7.61% (+€0.24) | €1.94B/€1.98B | €355.17M | 457.76% (+€1.63B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.32/€2.43 | €2.18 | 11.48% (+€0.25) | €1.7B/€1.74B | €246.56M | 607.06% (+€1.50B) | |||
03.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.22/€1.42 | €1.39 | 1.92% (+€0.03) | €1.43B/€1.53B | €253.97M | 502.21% (+€1.28B) | |||
04.11.2025 | 2026 (רבעון 1) | €1.11/€1.35 | €0.89 | 51.00% (+€0.46) | €1.38B/€1.42B | €147.6M | 860.94% (+€1.27B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €3.12/€3.17 | €3.12 | 1.43% (+€0.04) | €1.84B/€1.84B | €333.93M | 451.95% (+€1.51B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.15/€2.18 | €1.99 | 9.42% (+€0.19) | €1.66B/€1.62B | €216.94M | 645.25% (+€1.40B) | |||
31.01.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.33/€1.39 | €0.82 | 69.57% (+€0.57) | €1.39B/€1.42B | €127.07M | 1016.01% (+€1.29B) | |||
05.11.2024 | 2025 (רבעון 1) | €0.87/€0.89 | €0.97 | -8.26% (-€0.08) | €1.32B/€1.27B | €71.21M | 1683.08% (+€1.20B) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €3.11/€3.12 | €2.86 | 9.03% (+€0.26) | €1.75B/€1.74B | €288.42M | 501.58% (+€1.45B) |
ראו עוד