תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.83/― | €0.75 | ― | €3.31B/― | ― | ― | - | - | - |
26.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.65 | €0.18 | 258.48% (+€0.47) | €2B/€2.09B | €36.5M | 5614.43% (+€2.05B) | - | - | - |
18.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.88/€0.75 | €0.15 | 389.66% (+€0.60) | €2.36B/€2.42B | €75.29M | 3110.14% (+€2.34B) | - | - | - |
27.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.19/€0.18 | €0.25 | -28.75% (-€0.07) | €1.51B/€1.49B | €18.12M | 8109.31% (+€1.47B) | - | - | - |
19.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.46/€0.15 | €1.05 | -85.35% (-€0.90) | €2.2B/€2.08B | €15.35M | 13466.10% (+€2.07B) | - | - | - |
28.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.16/€0.25 | €0.28 | -7.69% (-€0.02) | €1.38B/€1.37B | €25.41M | 5298.35% (+€1.35B) | - | - | - |
13.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €1.14/€1.05 | €0.76 | 38.27% (+€0.29) | €2.63B/€2.46B | €104.78M | 2249.48% (+€2.36B) | - | - | - |
30.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.02/€0.28 | €0.01 | 2500.00% (+€0.27) | €1.5B/€1.37B | €27.15M | 4937.45% (+€1.34B) | - | - | - |
15.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.86/€0.76 | €1.15 | -33.70% (-€0.39) | €2.51B/€2.42B | €75.94M | 3084.67% (+€2.34B) | - | - | - |
31.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.06/€0.01 | €0.28 | -96.17% (-€0.27) | €1.23B/€1.56B | €1.42M | 109643.62% (+€1.56B) | - | - | - |
ראו עוד