תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | /― | €0.12 | ― | €1.39B/― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | /€0.22 | €0.17 | 30.58% (+€0.05) | €1.38B/€1.4B | €36.15M | 3776.47% (+€1.37B) | - | - | - |
13.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.14 | €0.07 | 85.00% (+€0.06) | €1.25B/€1.27B | €22.72M | 5505.46% (+€1.25B) | - | - | - |
13.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | /€0.22 | €0.2 | 7.18% (+€0.01) | €1.33B/€1.33B | €37M | 3504.61% (+€1.30B) | - | - | - |
13.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.12 | €0.2 | -38.62% (-€0.08) | €1.27B/€1.24B | €20.91M | 5814.42% (+€1.22B) | - | - | - |
08.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | /€0.17 | €0.2 | -15.26% (-€0.03) | €1.21B/€1.23B | €28.23M | 4239.50% (+€1.20B) | - | - | - |
12.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.11/€0.07 | €0.03 | 148.48% (+€0.04) | €1.23B/€1.2B | €14.28M | 8289.86% (+€1.18B) | - | - | - |
13.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.22/€0.2 | €0.24 | -14.23% (-€0.03) | €1.28B/€1.28B | €31.46M | 3979.26% (+€1.25B) | - | - | - |
11.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.2/€0.2 | €0.16 | 23.48% (+€0.04) | €1.18B/€1.2B | €29.97M | 3910.21% (+€1.17B) | - | - | - |
09.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | /€0.2 | €0.17 | 13.03% (+€0.02) | €1.13B/€1.13B | €29.16M | 3781.31% (+€1.10B) | - | - | - |
ראו עוד