תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €4.03/― | €4.54 | ― | €1.62B/― | ― | ― | - | - | - |
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €3.43/€4.74 | €3.88 | 22.07% (+€0.86) | €1.47B/€1.54B | €170.98M | 800.94% (+€1.37B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €3.76/€4.68 | €3.45 | 35.66% (+€1.23) | €1.41B/€1.52B | €166.7M | 810.81% (+€1.35B) | |||
03.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €4.49/€5.17 | €4.75 | 8.83% (+€0.42) | €1.36B/€1.49B | €177.14M | 742.22% (+€1.31B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.82/€4.54 | €2.72 | 66.89% (+€1.82) | €1.56B/€1.49B | €159.47M | 831.73% (+€1.33B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.79/€3.88 | €1.68 | 131.38% (+€2.20) | €1.43B/€1.48B | €140.19M | 953.09% (+€1.34B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €3.08/€3.45 | €2.75 | 25.65% (+€0.70) | €1.38B/€1.43B | €114.4M | 1150.55% (+€1.32B) | |||
04.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €3/€4.75 | €2.79 | 69.97% (+€1.95) | €1.27B/€1.41B | €149.83M | 843.60% (+€1.26B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.26/€2.72 | €0.17 | 1505.26% (+€2.55) | €1.49B/€1.4B | €91.11M | 1433.10% (+€1.31B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.68/€1.68 | -€1.7 | 198.43% (+€3.38) | €1.33B/€1.37B | €36.14M | 3694.32% (+€1.34B) |
ראו עוד