תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.16 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
27.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.37 | €0.36 | 3.69% (+€0.01) | /€5.83B | €458.44M | 1171.38% (+€5.37B) | |||
26.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.16 | €0.19 | -15.51% (-€0.03) | /€5.31B | €205.5M | 2484.29% (+€5.11B) | |||
28.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.36 | €0.33 | 8.40% (+€0.03) | /€5.43B | €415.35M | 1208.29% (+€5.02B) | - | ||
27.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.19 | ― | ― | /€5.14B | €243.24M | 2014.85% (+€4.90B) | |||
29.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.33 | €0.46 | -27.09% (-€0.12) | /€5.21B | €387.72M | 1243.88% (+€4.82B) | - | ||
27.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.08 | €0.23 | -66.60% (-€0.15) | /― | ― | ― | - | ||
30.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.46 | €0.47 | -2.22% (-€0.01) | /€5.49B | €528.14M | 940.36% (+€4.97B) | - | - | - |
31.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.23 | €0.32 | -29.32% (-€0.10) | /€5.26B | €288.98M | 1720.48% (+€4.97B) | - | - | - |
31.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.47 | €0.55 | -15.64% (-€0.09) | /€5.22B | €571.33M | 814.49% (+€4.65B) | - | - | - |
ראו עוד