תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.88/― | €1.45 | ― | €8.49B/― | ― | ― | - | - | - |
08.09.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.23/€1.21 | €0.55 | 119.14% (+€0.66) | €7.68B/€8.1B | €118.08M | 6758.92% (+€7.98B) | - | - | - |
12.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.48/€1.45 | €1.27 | 14.34% (+€0.18) | €5.71B/€6.16B | €123.64M | 4880.96% (+€6.03B) | - | - | - |
09.09.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.62/€0.55 | €0.65 | -15.45% (-€0.10) | €3.83B/€4.72B | €58.21M | 8007.32% (+€4.66B) | - | - | - |
18.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.31/€1.27 | €1.14 | 11.64% (+€0.13) | /€4.57B | €130.74M | 3394.12% (+€4.44B) | - | - | - |
09.09.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.64/€0.65 | €0.87 | -25.17% (-€0.22) | €3.67B/€3.67B | €71.34M | 5047.26% (+€3.60B) | - | - | - |
20.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €1.14/€1.14 | €1.18 | -3.70% (-€0.04) | €3.96B/€3.95B | €130.03M | 2937.22% (+€3.82B) | - | - | - |
08.09.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.85/€0.87 | €0.83 | 5.30% (+€0.04) | €3.68B/€4.24B | €103.76M | 3987.69% (+€4.14B) | - | - | - |
31.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €1.1/€1.18 | €1.08 | 9.30% (+€0.10) | €3.68B/€4.31B | €124.94M | 3350.57% (+€4.19B) | - | - | - |
09.09.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.83 | €0.86 | -4.51% (-€0.04) | /€3.34B | €91.34M | 3561.53% (+€3.25B) | - | - | - |
ראו עוד