תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.22/― | €0.19 | ― | €1.26B/― | ― | ― | - | - | - |
03.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.22/€0.23 | €0.13 | 83.24% (+€0.10) | €1.23B/€2.46B | €317.89M | 672.36% (+€2.14B) | |||
27.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.2 | €0.12 | 70.09% (+€0.08) | €2.16B/€2.25B | €280.93M | 699.65% (+€1.97B) | |||
02.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.16/€0.19 | €0.29 | -34.69% (-€0.10) | €1.49B/€2.11B | €261.82M | 705.61% (+€1.85B) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.12/€0.19 | €0.11 | 72.84% (+€0.08) | €1.78B/€2.12B | €268.94M | 687.69% (+€1.85B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.1/€0.13 | €0.1 | 29.82% (+€0.03) | /€1.85B | €176.02M | 949.81% (+€1.67B) | |||
28.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.14/€0.12 | €0.16 | -25.02% (-€0.04) | €1.7B/€1.95B | €168.79M | 1055.07% (+€1.78B) | |||
31.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.12/€0.29 | €0.11 | 157.30% (+€0.18) | €1.97B/€1.91B | €262.75M | 627.03% (+€1.65B) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.18/€0.11 | €0.12 | -3.79% (>-€0.01) | /€2B | €303.11M | 558.86% (+€1.69B) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | /€0.1 | €0.09 | 4.78% (<+€0.01) | €2.05B/€1.89B | €135.2M | 1298.38% (+€1.76B) |
ראו עוד