תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | /― | €0.12 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
18.06.2026 | 2026 (רבעון 4) | /€0.14 | €0.14 | -4.92% (>-€0.01) | /€2.9B | €74.3M | 3808.12% (+€2.83B) | - | - | - |
18.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | /€0.12 | €0.1 | 16.47% (+€0.02) | /€2.72B | €65.67M | 4039.82% (+€2.65B) | - | - | - |
10.06.2025 | 2025 (רבעון 4) | /€0.14 | €0.07 | 93.65% (+€0.07) | /€3.22B | €84.83M | 3696.65% (+€3.14B) | - | - | - |
14.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.1/€0.1 | €0.09 | 8.97% (<+€0.01) | /€2.77B | €66.02M | 4100.90% (+€2.71B) | - | - | - |
11.06.2024 | 2024 (רבעון 4) | /€0.07 | €0.15 | -49.19% (-€0.07) | /€2.97B | €46.38M | 6298.21% (+€2.92B) | - | - | - |
23.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | /€0.09 | €0.05 | 81.40% (+€0.04) | /€2.61B | -€65.19M | 4105.44% (+€2.68B) | - | - | - |
08.06.2023 | 2023 (רבעון 4) | /€0.15 | €0.2 | -27.06% (-€0.05) | /€3.01B | €103.76M | 2799.20% (+€2.90B) | - | - | - |
09.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.04/€0.05 | €0.08 | -34.85% (-€0.03) | €2.08B/€2.62B | -€709.9K | 368833.33% (+€2.62B) | - | - | - |
14.06.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.02/€0.2 | €0.02 | 844.44% (+€0.18) | €2.38B/€2.9B | €148.72M | 1850.68% (+€2.75B) | - | - | - |
ראו עוד