תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €1.16 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€1.17 | €1.33 | -12.16% (-€0.16) | /€4.32B | €540.45M | 699.79% (+€3.78B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€1.16 | €1.12 | 4.01% (+€0.04) | /€4.04B | €536.22M | 653.24% (+€3.50B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€1.33 | €1.28 | 3.91% (+€0.05) | /€4.01B | €614.74M | 552.70% (+€3.40B) | |||
24.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€1.12 | €0.97 | 14.81% (+€0.14) | /€3.77B | €515.48M | 632.07% (+€3.26B) | |||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€1.28 | €0.96 | 34.18% (+€0.33) | /€3.76B | €591.73M | 535.54% (+€3.17B) | |||
25.01.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.97 | €0.84 | 16.38% (+€0.14) | /€3.42B | €448.91M | 661.26% (+€2.97B) | |||
20.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.96 | €0.91 | 5.64% (+€0.05) | /€3.47B | €440.75M | 687.31% (+€3.03B) | |||
25.01.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.84 | €0.72 | 16.46% (+€0.12) | /€3.21B | €385.81M | 732.93% (+€2.83B) | |||
21.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.91 | €1.03 | -12.01% (-€0.12) | /€3.46B | €417.06M | 730.00% (+€3.04B) | - | - | - |
ראו עוד