תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.13/― | €0.18 | ― | €112.92M/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.1/€0.18 | €0.19 | -4.76% (>-€0.01) | €107.73M/€109.46M | €7.27M | 1405.62% (+€102.19M) | |||
13.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.04/€0.16 | €0.03 | 500.00% (+€0.13) | €102.23M/€98.58M | €4.67M | 2010.70% (+€93.91M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.12/€0.18 | €0.13 | 33.33% (+€0.04) | €118.74M/€122.22M | €7.84M | 1457.95% (+€114.37M) | |||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.08/€0.18 | €0.12 | 42.86% (+€0.05) | €100.99M/€105.03M | €7.23M | 1353.33% (+€97.80M) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.03/€0.19 | €0.09 | 110.00% (+€0.10) | €89.31M/€93.67M | €8.77M | 967.85% (+€84.90M) | |||
19.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.05/€0.03 | €0.1 | -72.73% (-€0.07) | €89.42M/€82.13M | -€5.35M | 1634.97% (+€87.48M) | - | ||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.15/€0.13 | €0.1 | 36.36% (+€0.04) | €74.16M/€69.72M | €10.5M | 564.13% (+€59.22M) | - | ||
13.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.06/€0.12 | €0.07 | 75.00% (+€0.05) | €68.5M/€66.58M | €6.09M | 994.16% (+€60.50M) | - | ||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.04/€0.09 | €0.08 | 11.11% (<+€0.01) | €66.23M/€68.38M | €1.16M | 5785.64% (+€67.22M) | - |
ראו עוד