תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.03.2027 | 2027 (רבעון 2) | /― | €0.8 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
27.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | /€1.7 | €0.51 | 235.26% (+€1.20) | /€3.26B | €1.07B | 206.14% (+€2.20B) | |||
11.03.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.8 | €0.63 | 27.52% (+€0.17) | /€2.51B | €500.33M | 401.42% (+€2.01B) | |||
28.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | /€0.51 | €0.21 | 147.83% (+€0.30) | /€1.93B | €316.58M | 510.49% (+€1.62B) | |||
04.03.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.63 | €0.46 | 37.96% (+€0.17) | /€1.92B | €390.55M | 391.83% (+€1.53B) | |||
05.09.2024 | 2024 (רבעון 4) | /€0.21 | €0.24 | -13.21% (-€0.03) | /€1.47B | €126.98M | 1055.42% (+€1.34B) | |||
28.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.46 | €0.15 | 197.09% (+€0.30) | /€1.52B | €282.37M | 437.65% (+€1.24B) | - | - | - |
30.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | /€0.24 | -€0.23 | 201.15% (+€0.47) | /€1.3B | €145.83M | 789.27% (+€1.15B) | - | - | - |
01.03.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.15 | €0.13 | 13.91% (+€0.02) | /€1.18B | €94.72M | 1147.96% (+€1.09B) | - | - | - |
30.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | /-€0.23 | -€0.07 | -231.65% (-€0.16) | /€1.18B | -€141.13M | 933.95% (+€1.32B) | - | - | - |
ראו עוד