תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.59/― | €0.52 | ― | €2.45B/― | ― | ― | - | - | - |
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.71/€0.72 | €0.5 | 44.01% (+€0.22) | €2.54B/€3.59B | €762.33M | 370.98% (+€2.83B) | |||
02.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.5/€0.52 | €0.46 | 13.89% (+€0.06) | €2.13B/€3.34B | €522.65M | 538.43% (+€2.81B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.5/€0.5 | €0.47 | 6.07% (+€0.03) | €2.12B/€3.19B | €305.64M | 942.57% (+€2.88B) | |||
03.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.47/€0.46 | €0.35 | 28.72% (+€0.10) | €1.99B/€3.17B | €583.5M | 442.96% (+€2.58B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.46/€0.47 | €0.55 | -14.72% (-€0.08) | €1.86B/€3.19B | €453.38M | 602.74% (+€2.73B) | |||
01.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.36/€0.35 | €0.51 | -31.08% (-€0.16) | €1.62B/€2.96B | -€78.4M | 3872.62% (+€3.04B) | |||
24.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.53/€0.55 | €0.4 | 38.57% (+€0.15) | €2.01B/€2.83B | €520.33M | 443.27% (+€2.31B) | |||
02.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.51/€0.51 | €0.46 | 11.20% (+€0.05) | €1.86B/€2.24B | €461.27M | 386.49% (+€1.78B) | |||
25.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.43/€0.4 | €0.55 | -27.12% (-€0.15) | €1.73B/€1.98B | €425.72M | 363.98% (+€1.55B) | - | - | - |
ראו עוד