תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.21/― | €0.09 | ― | €5.1B/― | ― | ― | - | - | - |
22.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.19/€0.2 | €0.15 | 37.95% (+€0.06) | €5.12B/€5.63B | €538.38M | 946.61% (+€5.10B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.15/€0.2 | €0.14 | 42.04% (+€0.06) | €4.84B/€4.47B | €388.58M | 1049.98% (+€4.08B) | |||
13.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.07/€0.07 | €0.09 | -24.00% (-€0.02) | €4.24B/€4.12B | -€208.94M | 2070.76% (+€4.33B) | |||
24.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.1/€0.09 | €0.12 | -24.44% (-€0.03) | €4.34B/€4.48B | €193.9M | 2212.81% (+€4.29B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.13/€0.15 | €0.08 | 82.42% (+€0.07) | €4.52B/€4.57B | €177.81M | 2467.71% (+€4.39B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.18/€0.14 | €0.08 | 84.71% (+€0.06) | €4.89B/€4.72B | €389.64M | 1111.21% (+€4.33B) | |||
14.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.14/€0.09 | €0.04 | 112.77% (+€0.05) | €4.11B/€4.38B | €154.7M | 2729.97% (+€4.22B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.13/€0.12 | €0.02 | 462.50% (+€0.10) | €4.18B/€4.1B | €66.11M | 6102.02% (+€4.03B) | |||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.11/€0.08 | €0.16 | -48.00% (-€0.07) | €4.19B/€4.18B | €177.84M | 2249.49% (+€4.00B) |
ראו עוד