תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.14/― | €0.13 | ― | €5.86B/― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.14/€0.14 | €0.14 | -2.68% (>-€0.01) | €5.87B/€6.02B | €320.92M | 1776.79% (+€5.70B) | |||
11.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.13/€0.13 | €0.16 | -19.47% (-€0.03) | €5.71B/€6B | €313.47M | 1813.27% (+€5.68B) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.13/€0.14 | €0.12 | 11.44% (+€0.01) | €5.43B/€5.5B | €360.65M | 1425.65% (+€5.14B) | |||
12.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.15/€0.16 | €0.1 | 58.79% (+€0.06) | €5.34B/€5.49B | €482.94M | 1036.76% (+€5.01B) | |||
20.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.14/€0.12 | €0.06 | 116.13% (+€0.07) | €5.28B/€5.12B | €304.78M | 1580.86% (+€4.82B) | |||
15.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.1/€0.1 | €0.05 | 96.43% (+€0.05) | €5.01B/€5.01B | €252.64M | 1883.29% (+€4.76B) | |||
20.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.07/€0.06 | €0.01 | 416.67% (+€0.05) | €4.74B/€2.86B | €225.95M | 1167.58% (+€2.64B) | |||
12.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.05/€0.05 | €0.04 | 23.53% (<+€0.01) | €4.38B/€2.71B | €290.51M | 832.05% (+€2.42B) | |||
12.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.01/€0.01 | €0.07 | -83.33% (-€0.06) | €6.01B/€2.25B | €108.01M | 1987.36% (+€2.15B) | - | - | - |
ראו עוד