תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.43/― | €1.14 | ― | €1.4B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.37/€1.5 | €1.13 | 32.28% (+€0.37) | €1.37B/€1.39B | €312.87M | 343.24% (+€1.07B) | - | ||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.94/€1.02 | €1.06 | -4.20% (-€0.04) | €1.17B/€1.19B | €212.62M | 460.19% (+€978.44M) | - | ||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.95/€0.97 | €1.1 | -11.38% (-€0.12) | €1.16B/€1.17B | €204.77M | 469.70% (+€961.83M) | - | ||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.09/€1.14 | €1.28 | -10.49% (-€0.13) | €1.25B/€1.26B | €241.79M | 419.11% (+€1.01B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.15/€1.13 | €1.32 | -14.19% (-€0.19) | €1.26B/€1.26B | €239.72M | 424.05% (+€1.02B) | - | ||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.02/€1.06 | €1.2 | -11.19% (-€0.13) | €1.22B/€1.23B | €227.25M | 439.88% (+€999.64M) | - | ||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.04/€1.1 | €1.31 | -16.33% (-€0.21) | €1.23B/€1.24B | €234.82M | 426.64% (+€1.00B) | - | ||
23.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.27/€1.28 | €1.38 | -7.44% (-€0.10) | €1.33B/€1.31B | €275.37M | 376.44% (+€1.04B) | - | ||
24.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.3/€1.32 | €1.18 | 11.70% (+€0.14) | €1.34B/€1.34B | €287.39M | 365.37% (+€1.05B) | - |
ראו עוד