תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.5/― | €0.39 | ― | €237.01M/― | ― | ― | - | - | - |
09.06.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.73/€0.76 | €0.79 | -4.33% (-€0.03) | €276.91M/€281.41M | €42.86M | 556.63% (+€238.55M) | |||
11.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.43/€0.39 | €0.55 | -28.88% (-€0.16) | €241.75M/€219.61M | €14.21M | 1445.83% (+€205.40M) | |||
13.06.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.73/€0.79 | €0.68 | 16.72% (+€0.11) | €325.33M/€325.33M | €2.25M | 14363.16% (+€323.08M) | |||
12.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.55/€0.55 | €0.58 | -5.69% (-€0.03) | €268.09M/€267.32M | €28.53M | 836.93% (+€238.79M) | |||
11.06.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.68/€0.68 | €0.7 | -2.88% (-€0.02) | €308.82M/€308.64M | €33.62M | 817.96% (+€275.02M) | |||
14.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.58/€0.58 | €0.5 | 17.14% (+€0.09) | €241.28M/€248.26M | €26.4M | 840.36% (+€221.86M) | |||
13.06.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.7/€0.7 | €0.62 | 13.00% (+€0.08) | €293.01M/€289.1M | €44.87M | 544.33% (+€244.23M) | |||
08.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.37/€0.5 | €0.48 | 3.19% (+€0.02) | €179.9M/€237.37M | €24.51M | 868.60% (+€212.86M) | |||
14.06.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.41/€0.62 | €0.54 | 15.71% (+€0.08) | €172.59M/€233.46M | €26.16M | 792.31% (+€207.30M) | - | - | - |
ראו עוד