תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €3.71/― | €3.19 | ― | €3.01B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €3.29/€3.33 | €2.96 | 12.35% (+€0.37) | €2.94B/€2.99B | €117.79M | 2435.61% (+€2.87B) | |||
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.03/€2.27 | €2.2 | 3.25% (+€0.07) | €2.8B/€2.79B | €82.1M | 3297.83% (+€2.71B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €3.19/€3.2 | €3.08 | 4.06% (+€0.12) | €2.86B/€2.83B | €115.12M | 2361.24% (+€2.72B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.16/€3.19 | €3.07 | 3.78% (+€0.12) | €2.84B/€2.83B | €122.26M | 2214.60% (+€2.71B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.79/€2.96 | €2.68 | 10.67% (+€0.29) | €2.83B/€2.85B | €116.01M | 2353.08% (+€2.73B) | |||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €2.15/€2.2 | €1.91 | 14.95% (+€0.29) | €2.81B/€2.79B | €86.56M | 3127.84% (+€2.71B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €3.01/€3.08 | €2.63 | 16.95% (+€0.45) | €2.95B/€2.85B | €119.58M | 2279.85% (+€2.73B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €3.05/€3.07 | €3.19 | -3.91% (-€0.12) | €2.94B/€2.83B | €125.83M | 2146.81% (+€2.70B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €2.56/€2.68 | €3.22 | -16.90% (-€0.54) | €2.89B/€2.84B | €112.44M | 2425.40% (+€2.73B) |
ראו עוד