תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.5/― | €0.47 | ― | €5B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.59/€0.67 | €0.68 | -1.70% (-€0.01) | €4.99B/€9.09B | €1.55B | 487.62% (+€7.54B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.51/€0.64 | €0.54 | 18.03% (+€0.10) | €4.98B/€6.62B | €1.67B | 296.58% (+€4.95B) | |||
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.33/€0.33 | €0.26 | 27.15% (+€0.07) | €4.35B/€8.58B | €423.74M | 1925.21% (+€8.16B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.43/€0.47 | €0.36 | 31.41% (+€0.11) | €4.49B/€8.91B | €1.14B | 680.92% (+€7.77B) | |||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.53/€0.68 | €0.41 | 68.35% (+€0.28) | €4.75B/€9.33B | €1.52B | 512.16% (+€7.81B) | |||
02.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.52/€0.54 | €0.47 | 15.31% (+€0.07) | €4.76B/€9.7B | €1.49B | 548.99% (+€8.21B) | |||
21.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.3/€0.26 | €0.27 | -4.28% (-€0.01) | €4.13B/€9.37B | €158.89M | 5795.93% (+€9.21B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.33/€0.36 | €0.21 | 71.55% (+€0.15) | €4.24B/€9.7B | €1.05B | 826.61% (+€8.66B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.4/€0.41 | €0.33 | 24.66% (+€0.08) | €4.3B/€9.85B | €914.82M | 976.92% (+€8.94B) |
ראו עוד