תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.29/― | €0.3 | ― | €209.54M/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.02/€0.04 | €0.17 | -78.95% (-€0.13) | €196.55M/€195.23M | €2.03M | 9505.40% (+€193.20M) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | >-€0.01/<€0.01 | €0.19 | -95.24% (-€0.18) | €197.64M/€197.45M | €386.16K | 51032.10% (+€197.07M) | |||
04.02.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.12/€0.21 | €0.36 | -42.50% (-€0.15) | €193.42M/€196.96M | €11.44M | 1621.71% (+€185.52M) | |||
19.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.23/€0.3 | €0.3 | 0.00% (€0.00) | €195.53M/€198.38M | €16.73M | 1085.98% (+€181.65M) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.1/€0.17 | €0.08 | 111.11% (+€0.09) | €178.35M/€182.2M | €9.51M | 1815.95% (+€172.69M) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.11/€0.19 | €0.12 | 50.00% (+€0.06) | €175.36M/€185.01M | €10.21M | 1712.40% (+€174.80M) | |||
05.02.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.16/€0.36 | €0.15 | 135.29% (+€0.21) | €172.81M/€179.64M | €19.76M | 809.26% (+€159.88M) | |||
20.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.27/€0.3 | €0.09 | 240.00% (+€0.21) | €170.55M/€175.12M | €16.8M | 942.24% (+€158.32M) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.06/€0.08 | -€0.04 | 280.00% (+€0.12) | €154.17M/€158.26M | €4.45M | 3459.84% (+€153.82M) |
ראו עוד