תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €15.58/― | €24.91 | ― | €1.19B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €13.23/€57.88 | €7.45 | 676.77% (+€50.43) | €1.15B/€1.16B | €249.42M | 366.02% (+€912.91M) | - | - | |
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €11.7/€5.91 | €4.86 | 21.47% (+€1.04) | €1.12B/€1.1B | €25.83M | 4170.58% (+€1.08B) | - | - | |
25.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €12.54/€22.03 | €112.04 | -80.33% (-€90.01) | €1.16B/€1.12B | €96.56M | 1056.12% (+€1.02B) | - | - | |
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €10.02/€24.91 | €14.65 | 69.98% (+€10.25) | €1.09B/€1.14B | €109.03M | 946.74% (+€1.03B) | - | - | |
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €9.06/€7.45 | -€4.27 | 274.32% (+€11.73) | €1.05B/€1.08B | €32.59M | 3228.69% (+€1.05B) | - | - | |
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €9.64/€4.86 | €24.74 | -80.34% (-€19.87) | €1.07B/€1.04B | €21.19M | 4810.15% (+€1.02B) | - | - | |
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €19.74/€112.04 | €10.46 | 971.25% (+€101.58) | €1.13B/€1.11B | €486.43M | 128.55% (+€625.29M) | - | - | |
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €13.66/€14.65 | -€4.48 | 427.09% (+€19.13) | €1.1B/€1.08B | €64.25M | 1576.52% (+€1.01B) | - | - | |
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €7.8/-€4.27 | €23.1 | -118.50% (-€27.38) | €1.04B/€1.06B | -€18.82M | 5719.84% (+€1.08B) | - | - |
ראו עוד