תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.39/― | €2.37 | ― | €2.66B/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.48/€2.47 | €2.24 | 10.36% (+€0.23) | €2.7B/€2.7B | €120.52M | 2139.93% (+€2.58B) | |||
14.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.14/€1.27 | €1.25 | 1.00% (+€0.01) | €2.23B/€2.24B | €67.13M | 3237.29% (+€2.17B) | |||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.39/€2.8 | €2.55 | 9.83% (+€0.25) | €2.81B/€2.86B | €132.38M | 2056.92% (+€2.72B) | |||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.78/€2.37 | €2.25 | 5.29% (+€0.12) | €2.57B/€2.58B | €106.09M | 2328.03% (+€2.47B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.45/€2.24 | €2.23 | 0.28% (<+€0.01) | €2.57B/€2.64B | €70.33M | 3648.35% (+€2.57B) | |||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.76/€1.25 | €0.87 | 44.93% (+€0.39) | €2.22B/€2.17B | €23.34M | 9192.20% (+€2.15B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.68/€2.55 | €2.12 | 20.41% (+€0.43) | €2.89B/€2.83B | €258.17M | 995.33% (+€2.57B) | |||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.9/€2.25 | €1.86 | 21.28% (+€0.40) | €2.61B/€2.63B | €125.85M | 1990.18% (+€2.50B) | |||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.52/€2.23 | €1.93 | 15.58% (+€0.30) | €2.56B/€2.59B | €124.72M | 1978.82% (+€2.47B) |
ראו עוד